Hakkında herşey sudoku

GAZETECİLER her hengâm “önce kamu çıkarı, sonra kurumun çıkarı, en son da kendi çıkarı” yaklaşımı süresince olmalı. Zira gazeteciliğin asli kârlevi, bütün toplumun, kamunun çıkarını savunmaktır.

Muta politikasındaki lakinçlarla sınırlı ve mevzuata akla yatkın şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar karınin veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sabık hafta Akıl ihya egzersizlerini yazmış bu hafta Sudoku nasıl çözülür sanarak bir yazı yazacağımı söylemiştim.

İlk Cihan Sudoku Yarışması mart kocaoğlannda düzenlenecek. Türkiye'nin tescilli en zeki insanı unvanına malik olan ve sudoku dergisini çıkaran Hüsnü Sincar, Türkiye şampiyonasının doğacak ay gerçekleşeceğini söylüyor

Sabahleyin, hasetn art artanının ne geçeceğini belirleyen önemli bir hin dilimi. Bayağıdaki adımları izleyerek güne stresten uzak sarrafiyelayabilirsiniz. En yararlı kısmıysa bunları üç zaman üzere kesik bir sürede yapabilmeniz...

Yeni nesil enstantane mesajlaşma, ünlü ve manzaralü ülfet deneyimi sunan BiP, aynı zamanda bir mobil olta platformu haline bile gelerek dayanıklı çok kategoriden baziçe uygulamada yerini aldı.

- Beyin sağlığı derunin sigara, alkol, narkotik kabilinden zararlı şeylerden uzak işlemez olmak gerekiyor. Beyinin gerçek kaynağı şeker lakin kontrolsüz kullanıldığında bütün organlar muhtevain zararlı olabiliyor.

192 ülkede hizmete maruz ve çoklu künde yeteneğine bile sahip BİP oyun platformunda Sudoku, Jelly Madness, Bubble Shooters üzere sağlam çok popüler oyununun taliı esna yapboz ve yetenek oyunları kadar kategoriler de iz alıyor. Platformun kullanıma açıldığı günden bu yana geçen sadece bir hafta içinde 370 bin su hile oynanırken en çok ilgiyi BiP’in kendine özgü geliştirdiği Emocan Matching oyunu gördü.

Kakuro, tıpkı sudoku kadar mantık ve cebir odaklı bir bulmaca. Bu rabıtlamda kakuro'yu, toplama medarımaişetlemini ve analitik düşünmeyi müstelzim bir zeka oyunu olarak teşhismlayabiliriz.

Bunamaya sistem heveslian Alzheimer hastalığında erken teşhisin önemli olduğunu ve genetik yatkınlığı bulunan kişilerin yılda bir yol akıl check-up’ı yaptırması gerektiğini belirten Nöroloji Spesiyalistı Prof.

Herkesin aynı yollardan yürüdüğü günümüzde size farklı şeritlere girmeniz konusunda hamaset veren oyunlara bakalım. çabucak rüfekaı arayıp bir tün açmak yürekin henüz ne bekliyorsunuz?

Bu kitapta, 7-10 evetş çocuklarınızın dimağ ve hafıza gelişimine yardımda bulunacak, onlara Sudoku çözme hileışkanlığı aşılayacak, tamamı yerımızca hazırlanmış, farklı seviyelerde bulmacalar bulabileceksiniz.

Elinizde tuttuğunuz kitabın size sunmuş olduğu son fırsat ise, sayfalar boyunca değişen yüzlere karşı olan rekabetinizin çıktı bir Cihan Sudoku Şampiyonu'na karşı olacağı. Son on sayfada, 2009 ve 2010 senelerının Dünya Sudoku Şampiyonu olan Polonyalı Jan Mrozowski, literatüre "şeytani teknikler muhtevaaziz sudoku" olarak geçmiş sudokularla kendisiyle yarışmanızı bekliyor. Her bir istifham sinein, Jan'ın o soruyu kaç dakikada çözdüğünü probleminin yemeden içmeden üzerinde göreceksiniz ve bir Dünya Şampiyonu'na karşı konkurmanın ne oranlamak bulunduğunu hissedeceksiniz.

Doğan Egmont’un ekol öncesine müteveccih bir tarım hizmeti olarak hazırladığı 3taş dergisi, 23 Nisan Millî Hüküm ve Çocuk Neşeı’nda yayın dirimına Bilgilendirici Mesaj saksıladı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *