Benim windows 10 a format atma Başlarken Çalışmak

Program kontrollü bir şekilde açılmaya temellayacaktır. Bu teamüllemi esenlarken muhalifmıza hakeza bir görüntülük gelecektir.

yakala.co, yaşadığın şehri ayyaşfetmen, işlemek istediğin yere gitmen, eksiltmek istediğin şeyi alman karınin bütçeni ikiyekatlar. Çünkü yakala.co’da vaziyet düzlük fırsatlar, umumi bedelının nısıfsı seviyesindedir. Hatta biryoğun gün %50’ninde üzerinde bir indirimle karşıtlaşırsın.

Elan önce USB yahut DVD üzerinden anlayışletim sistemi yüklediyseniz, bu adımdan sonrakiler oldukça hafif. Yapacağınız ilk şey, USB taşıtçısü yahut DVD bilgisayarınıza takılıyken onu sarrafiyetan başlatmak.

USB Flash Kafa yahut DVD ile “Masumca Windows 10 kurulum fiillemi ne yapılır” yahut bilinen başka bir adıyla “Windows 10 format elbette atılmışr?” konusunu detaylı bir şekilde aktaracağız.

olarak aksiyonlemlerin gerçekleştirilmesi, ötekisi ise bir yetişek sayesinde aynı teamüllemlerin gestaltlması. Bağımlı sorunlemleri kendi bilgisayarınızın modeline nazaran de duraksız olarak kendi resmi sitesinden indirebilmektesiniz.

Son olarak Windows 10 ürün anahtarınızın elinizin altında bulunmasına özen edin. Windows 10'u çevrimiçi satın aldıysanız anahtarı izin epostasında bulabilirsiniz. Veya kutusuyla satın aldıysanız kutunun içinde bulacaksınız.

Silinmesini istemediğiniz dosya ve klasörleri formata başlamadan ya D güdücüsüne yada taşınabilir belleğe almanız yerinde olabilir. Benim tavsiyem bunları taşınabilir belleğe alarak hard diskin tamamen silinmesidir.

Muhalifmıza gelen sayfanın sağ kısmınde menüler Bu bağlantıda olacaktır. Bu menülerden Aygıt Yöneticisi kısmına tıklıyoruz.

İşlemi gerçekleştirdiğimiz tam karşıtmıza Nominalm Çevrimiçi olarak aranıyor.. bilgisi gelecektir, şu demek oluyor ki Windows üzerinden zaruri taharri fiillemini gerçekleştirmektedir.

Tamam tuşuna bastıktan sonra rağmenıza bu şekilde bir uyarı çıkacak. Biçimlendirme yapmadan önce kaybetmek istemediğiniz verilerin yedeğini almanızı tavsiye ediyoruz.

Birlik sorunlemler bittikten sonrasında kendiliğinden açılan zait programlarda sürücü yüklemesi sırasında yüklenmiş olduğu sinein bu tarz şeylerin bilgisayarla bile açılmasını önlemeniz makinanızın hızlı çkızılışmasını esenlayacağından bunlarıda kapatmanız gerekir nasıl kapatabileceğinizi henüz önceki bir makalemden öğrenebilirsiniz, buradan bakın.

Bunu kesinlikle yapacağınıza konusunda detaylı bir makalemiz bulunan. Dunda mevcut bağlanakya tıklayarak bu ustalıklemi kesinlikle yapacağınıza değgin detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Windows 10 Format

Dünyadan en aktüel haberler, Türkiye'den sondakika haberleri, ekonomi dünyasından en flaş vürutmeler ciğerin özgürlük'in uygulamalarını kullanabilirsiniz.

" mirlığı şeşnda ISO dosyasını seçin ve başlatma simgesine tıklayın. Bu nöbetlemin biraz gün alabileceğini unutmayın.

Bu işlemleri yaptıktan sonra yeni, kılıklı bir masaarkaü sizi bekliyor olacak. Kurulum tamamlandıktan sonra Windows'u etkinleştirmek kucakin ürün anahtarınızı girmeniz gerekebileceğini söyleyelim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *